S
Načítám...

Standardy

všechny byty v projektu budou vystavěny a vybaveny ve vysokém standardu. nově vám ale nabízíme unikátní možnost volit ze tří stylů bytů, z nichž každý nabízí jak vlastní škálu standardů, tak i specifické benefity v podobě relaxačních zón, dispozičních řešení nebo výhledů.

tři styly,
tři standardy.
tři způsoby života.

Vyberte si

Možnost volby
jako základ
spokojenosti

Nabízíme výhradně prvotřídní materiály české či zahraniční provenience ve vysokém standardu. Špičková kvalita, moderní design a individuální volba z více variant v naší nabídce jsou zcela zásadní podmínkou pro spokojenost každého zákazníka. Do určitě fáze výstavby jsme schopni vyjít vstříc individuálním požadavkům klienta a po vzájemné domluvě zařídit požadované nadstandardní změny.

sjednejte si schůzku

Kontaktujte naši zákaznickou linku. Naši zkušení realitní konzultanti vám poskytnou podrobné informace o nemovitosti a zároveň jsou připraveni pomoci i s nastavením výhodného financování vašeho nového bydlení.

+420 800 100 164

Výhradní prodejce:
Broker Consulting, a. s.

zanechte kontakt, zavoláme zpět

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, uvedených výše, za účelem získání podrobnějších informací o projektu Triangl Park a sjednání osobní prezentace.

Pro bližší informace si prosím prohlédněte naše zásady zpracování osobních údajů.

tři styly,
tři standardy.

Triangl Park přichází s unikátní možností volby bytu podle stylu. Každý styl nabízí nejen vlastní škálu standardů, ale hlavně specifické benefity v podobě relaxačních zón, dispozičních řešení nebo výhledů. Jaký je Váš styl?

zjistěte více