S
Načítám...

Lokalita

Lokalita
Plzeň | Bory

Obytná část Plzeň-Bory se svou snadnou dostupností do centra a stále dokonalejší občanskou vybaveností stává mimořádně žádanou, lukrativní lokalitou, a hlavně velmi příjemným místem k životu. Moderní výstavba velkolepého developerského projektu Triangl Park Plzeň díky své nadčasové architektonické střídmosti a integrovaným prvkům zeleně přispívá k nové tvářnosti této plzeňské čtvrti.

Blízko do práce
i na nákupy.
blízko za sportem
i přírodou.

Výborná
občanská
vybavenost

Dáváte v dnešní uspěchané době přednost pohodlným nákupům v obchodních centrech Borská pole či Area Bory, kde najdete vše potřebné na jednom místě? Anebo raději menší specializované obchůdky, ve kterých máte lepší přehled o kvalitě a vyhnete se davům lidí koncentrovaných v jedné budově? Bezprostřední okolí nabízí bohaté nákupní možnosti dle individuálních preferencí a potřeb.

Školy,
sportoviště,
služby.

V blízkém okolí se nachází také úřady, vzdělávací instituce, sportoviště, zdravotní péče a služby nejrůznějšího charakteru. Ať už se rozhodnete zajít do některé z místních kaváren, nebo na tenisové kurty, vše máte nadosah. Díky docházkové vzdálenosti nemusíte dětem dělat taxikáře a snadná dostupnost jednotlivých míst a služeb vám i vaší rodině ušetří čas, který můžete strávit mnohem smysluplněji.

školka
nebo bazén
v bezprostřední
blízkosti

O tom, že je lokalita stále na vzestupu a těší se dalšímu rozvoji, svědčí plánovaná výstavba plaveckého bazénu, který rozšíří nabídku zdejšího sportovního vyžití. Ve spolupráci s Úřadem městského obvodu Plzně 3 je také v plánu nová mateřská škola v bezprostřední blízkosti projektu. Rezidenti se tak mohou těšit na stále pestřejší možnosti v uspokojování svých občanských potřeb.

školka nebo bazén v bezprostřední blízkosti

myslíme i na zázemí budoucích obyvatel. dětská hřiště, stinné pergoly, Grilovací zóny, lavičky či kiosek s občerstvením pro příjemné chvíle strávené na čerstvém vzduchu.

Zmrzlina

prozkoumejte dostupnost
klíčových benefitů lokality

Pohled
II. Etapa
I. Etapa
Lokalita
II. etapa
Lokalita
I. etapa
Centrum města 10 minut MHD
OC Area Bory 5 minut pěšky
Přírodní areál České údolí 10 minut na kole
Západočeská univerzita 10 minut pěšky
OC Borská pole 10 minut pěšky

Oáza klidu
a zeleně
na dosah

Rezidentům projektu Triangl Park Plzeň se nabízí takové místo jen několik minut na kole. Přírodní areál České údolí s možností koupání ve vodní nádrži, nabídka rozmanitých vodních sportů, místní jezdecké oddíly, minigolf, skate či online dráha a mnoho lesních stezek a běžeckých tras jsou dokonalou příležitostí pro regeneraci těla i ducha.

špičková
Městská
hromadná
doprava

Město Plzeň je ve svých jednotlivých částech výborně dostupné promyšlenou sítí hromadné dopravy, využívající k přepravě pasažérů tramvaje, trolejbusy i autobusy. Nejblíže projektu Triangl Park Plzeň se nachází tramvajová zastávka Technická, zastávka trolejbusu Cínová a autobusová zastávka Goldscheiderova, všechny v pěší dostupnosti v řádu několika minut.

MHD
Západočeská metropole

Západočeská
metropole

Výborné podmínky k životu oceňují v Plzni nejen její obyvatelé, ale městu se dostalo i mezinárodního ocenění. V roce 2015 se Plzeň stala Evropským hlavním městem kultury a je jasné, že zde pulzuje život nejen díky skvěle fungujícímu systému školství, zdravotní péče, nákupním možnostem i nejrůznějším službám, ale také díky bohatým sportovním a kulturním příležitostem. Plzeň tak svou dokonalou velkoměstskou infrastrukturou a vyspělou občanskou vybaveností zajišťuje vysokou životní úroveň.

sjednejte si schůzku

Kontaktujte naši zákaznickou linku. Naši zkušení realitní konzultanti vám poskytnou podrobné informace o nemovitosti a zároveň jsou připraveni pomoci i s nastavením výhodného financování vašeho nového bydlení.

+420 800 100 164

Výhradní prodejce:
Broker Consulting, a. s.

zanechte kontakt, zavoláme zpět

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, uvedených výše, za účelem získání podrobnějších informací o projektu Triangl Park a sjednání osobní prezentace.

Pro bližší informace si prosím prohlédněte naše zásady zpracování osobních údajů.

tři styly,
tři standardy.

Triangl Park přichází s unikátní možností volby bytu podle stylu. Každý styl nabízí nejen vlastní škálu standardů, ale hlavně specifické benefity v podobě relaxačních zón, dispozičních řešení nebo výhledů. Jaký je Váš styl?

zjistěte více