S
Načítám...

Lokalita

Lokalita
Plzeň | Bory

Obytná část Plzeň-Bory se svou snadnou dostupností do centra a stále dokonalejší občanskou vybaveností stává mimořádně žádanou, lukrativní lokalitou, a hlavně velmi příjemným místem k životu. Moderní výstavba velkolepého developerského projektu Triangl Park Plzeň díky své nadčasové architektonické střídmosti a integrovaným prvkům zeleně přispívá k nové tvářnosti této plzeňské čtvrti.

Blízko do práce
i na nákupy.
blízko za sportem
i přírodou.

Výborná
občanská
vybavenost

Dáváte v dnešní uspěchané době přednost pohodlným nákupům v obchodních centrech Borská pole či Area Bory, kde najdete vše potřebné na jednom místě? Anebo raději menší specializované obchůdky, ve kterých máte lepší přehled o kvalitě a vyhnete se davům lidí koncentrovaných v jedné budově? Bezprostřední okolí nabízí bohaté nákupní možnosti dle individuálních preferencí a potřeb.

Školy,
sportoviště,
služby.

V blízkém okolí se nachází také úřady, vzdělávací instituce, sportoviště, zdravotní péče a služby nejrůznějšího charakteru. Ať už se rozhodnete zajít do některé z místních kaváren, nebo na tenisové kurty, vše máte nadosah. Díky docházkové vzdálenosti nemusíte dětem dělat taxikáře a snadná dostupnost jednotlivých míst a služeb vám i vaší rodině ušetří čas, který můžete strávit mnohem smysluplněji.

školka
nebo bazén
v bezprostřední
blízkosti

O tom, že je lokalita stále na vzestupu a těší se dalšímu rozvoji, svědčí plánovaná výstavba plaveckého bazénu, který rozšíří nabídku zdejšího sportovního vyžití. Ve spolupráci s Úřadem městského obvodu Plzně 3 je také v plánu nová mateřská škola v bezprostřední blízkosti projektu. Rezidenti se tak mohou těšit na stále pestřejší možnosti v uspokojování svých občanských potřeb.

školka nebo bazén v bezprostřední blízkosti

myslíme i na zázemí budoucích obyvatel. dětská hřiště, stinné pergoly, Grilovací zóny, lavičky či kiosek s občerstvením pro příjemné chvíle strávené na čerstvém vzduchu.

Zmrzlina

prozkoumejte dostupnost
klíčových benefitů lokality

situační pohled
projekt na mapě
Lokalita
Centrum města 10 minut MHD
OC Area Bory 5 minut pěšky
Přírodní areál České údolí 10 minut na kole
Západočeská univerzita 10 minut pěšky
OC Borská pole 10 minut pěšky

Oáza klidu
a zeleně
na dosah

Rezidentům projektu Triangl Park Plzeň se nabízí takové místo jen několik minut na kole. Přírodní areál České údolí s možností koupání ve vodní nádrži, nabídka rozmanitých vodních sportů, místní jezdecké oddíly, minigolf, skate či online dráha a mnoho lesních stezek a běžeckých tras jsou dokonalou příležitostí pro regeneraci těla i ducha.

špičková
Městská
hromadná
doprava

Město Plzeň je ve svých jednotlivých částech výborně dostupné promyšlenou sítí hromadné dopravy, využívající k přepravě pasažérů tramvaje, trolejbusy i autobusy. Nejblíže projektu Triangl Park Plzeň se nachází tramvajová zastávka Technická, zastávka trolejbusu Cínová a autobusová zastávka Goldscheiderova, všechny v pěší dostupnosti v řádu několika minut.

MHD
Západočeská metropole

Západočeská
metropole

Výborné podmínky k životu oceňují v Plzni nejen její obyvatelé, ale městu se dostalo i mezinárodního ocenění. V roce 2015 se Plzeň stala Evropským hlavním městem kultury a je jasné, že zde pulzuje život nejen díky skvěle fungujícímu systému školství, zdravotní péče, nákupním možnostem i nejrůznějším službám, ale také díky bohatým sportovním a kulturním příležitostem. Plzeň tak svou dokonalou velkoměstskou infrastrukturou a vyspělou občanskou vybaveností zajišťuje vysokou životní úroveň.

sjednejte si schůzku

Kontaktujte naši zákaznickou linku. Naši zkušení realitní konzultanti vám poskytnou podrobné informace o nemovitosti a zároveň jsou připraveni pomoci i s nastavením výhodného financování vašeho nového bydlení.

+420 800 100 164

Výhradní prodejce:
Broker Consulting, a. s.

zanechte kontakt, zavoláme zpět

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, uvedených výše, za účelem získání podrobnějších informací o projektu Triangl Park a sjednání osobní prezentace.

Pro bližší informace si prosím prohlédněte naše zásady zpracování osobních údajů.

tři styly,
tři standardy.

Triangl Park přichází s unikátní možností volby bytu podle stylu. Každý styl nabízí nejen vlastní škálu standardů, ale hlavně specifické benefity v podobě relaxačních zón, dispozičních řešení nebo výhledů. Jaký je Váš styl?

zjistěte více